Biblia

    Prenosy sv. liturgií môžeme sledovať na:

    http://www.logos.tv/zive-prenosy

    Prehľad online sv. liturgií a duchovného programu:

    Pondelok - Piatok
    7:00
    - Utiereň, Michalovce, Naživo
    7:30
    - Utiereň (St, Pi), Košice, Naživo
    9:00
    - 3. hodinka a pobožnosť, Litmanová, Naživo
    - 3. hodinka, Ľutina, Naživo
    9:30
    - Svätý ruženec, Ľutina, Naživo
    10:00
    - Svätá liturgia (Streda / Piatok - Akatist), Ľutina, Naživo
    - Svätý ruženec, Litmanová, Naživo
    10:30
    - Svätá liturgia, Litmanová, Naživo
    15:00
    - Korunka Božieho milosrdenstva (+ 9 hodinka, Po, Ut. Št), Ľutina, Naživo
    - Korunka Božieho milosrdenstva, 9. hodinka, Litmanová, Naživo
    15:30
    - Večiereň, Litmanová, Naživo
    16:30
    - Svätá liturgia, Prešov, Naživo
    17:00
    - Svätá liturgia, Košice, Naživo
    - Večiereň, Bratislava, Naživo
    17:40
    - 9. hodinka (St. Pia), Ľutina, Naživo
    18:00
    - Svätá liturgia, Michalovce, Naživo
    - Svätá liturgia, Ľutina, Naživo
    20:00
    - Svätý ruženec (za ochranu krajiny), Litmanová, Naživo
    ----------------------------------------------------------------- ?
    Sobota
    7:00
    - Svätá liturgia, Prešov, Naživo
    9:00
    - 3. hodinka a pobožnosť, Litmanová, Naživo
    - 3. hodinka, Michalovce, Naživo
    9:15
    - Svätý ruženec, Ľutina, Naživo
    9:30
    - Svätá liturgia, Michalovce, Naživo
    10:00
    - Svätá liturgia, Ľutina, Naživo
    - Svätý ruženec, Litmanová, Naživo
    10:30
    - Svätá liturgia, Litmanová, Naživo
    15:00
    - Korunka, Ľutina, Naživo
    - Korunka, 9. hodinka, Litmanová, Naživo
    15:30
    - Večiereň, Litmanová, Naživo
    17:00
    - Večiereň, Prešov, Naživo
    - Svätá liturgia (potom Večiereň), Bratislava, Naživo
    - Večiereň, Košice, Naživo
    18:00
    - Svätá liturgia (potom večiereň), Michalovce, Naživo
    - Svätá liturgia, Košice, Naživo
    - Svätá liturgia, Prešov Naživo
    19:00
    - Modlitbá chvál, Lámačské chvály live, Naživo na Facebooku
    20:00
    - Svätý ruženec (za ochranu krajiny), Litmanová, Naživo
    ----------------------------------------------------------------- ?
    Nedeľa
    7:00
    - Utiereň, Michalovce, Naživo
    7:30
    - Utiereň, Košice, Naživo
    8:00
    - Utiereň, Bratislava, Naživo
    - Svätá liturgia, Prešov, Naživo
    - Svätá liturgia, Michalovce, Naživo
    9:00
    - Svätá liturgia, Košice, Naživo
    - Svätá liturgia, Bratislava, Naživo
    - Svätá liturgia, Klokočov, Naživo
    - 3. hodinka, Akatist k Bohorodičke, Litmanová, Naživo
    - 3. hodinka, Ľutina, Naživo
    9:30
    - Svätá liturgia, Michalovce, Naživo
    - Svätý ruženec, Ľutina, Naživo
    10:00
    - Svätá liturgia, Prešov, Naživo
    - Svätá liturgia, Ľutina, Naživo
    - Svätý ruženec, Litmanová, Naživo
    10:30
    - Svätá liturgia, Litmanová, Naživo
    - Svätá liturgia, Bratislava, Naživo
    11:00
    - Svätá liturgia, Bardejov / Chrám blahoslavených hieromučeníkov P. P. Gojdičoa a V. Hopka, Naživo na Facebooku
    13:30
    - Svätý ruženec, Litmanová, Naživo
    14:00
    - Svätá liturgia, Litmanová, Naživo
    15:00
    - Korunka k Božiemu milosrdenstvu, Ľutina, Naživo
    15:30
    - Večiereň, Litmanová, Naživo
    17:00
    - Svätá liturgia, Ľutina, Naživo
    - Večiereň, Prešov, Naživo
    - Večiereň, Bratislava, Naživo
    - Večiereň, Košice, Naživo
    18:00
    - Večiereň, Michalovce, Naživo
    20:00
    - Svätý ruženec za ochranu krajiny, Litmanová, Naživo
    o. Ján